Посібники - Акредитація навчальних закладів як механізм державного регулювання освітньої діяльності в Україні.

Навчальний посібник
Рекомендовано МОНУ
М’яка палітурка
2001р.
Ціна:
ISBN 966-7458-32-6
Акредитація навчальних закладів як механізм державного регулювання освітньої діяльності в Україні
В.В.Супрун
Розглядаються проблеми державного управління якістю освітньої діяльності, викладено систему управління якістю освіти на основі вітчизняного стандарту освіти та з урахуванням зарубіжного досвіду. За наслідками комплексного аналізу подані теоретичні та практичні рекомендації щодо провадження ліцензування та акредитації навчальних закладів. Велика увага приділена інноваційній сутності, основним принципам, функціям і характерним національним особливостям системи акредитації навчальних закладів.
Сформульовано методичні засади формування організаційно-економічного механізму акредитації навчальних закладів і системи забезпечення якості освіти.
Встановлено вплив акредитації, її оріанізаційно-економічного механізму на результати діяльності навчальних закладів з урахуванням інноваційного підходу до управління підготовкою кадрів.
Робота виконана на конкретному відомчому та нормативному матеріалі і може бути рекомендована керівникам навчальних закладів, їх відомчим та галузевим органам управління, органам управління освітою на місцях та широкому колу читачів.

Нічого не знайдено