Монографії - Місце та роль служителів язичницького культу в релігійному та політичному житті східних слов′ян (IX-XI ст.).

УДК 293. (043) 21
Рецензенти: д-р історичних наук проф. Черних Г.Г., д-р історичних наук проф. Шкляж Й.М., д-р історичних наук проф. Тригуб П.М., д-р історичних наук проф. Шкварець В.П.

Козлов М.М. Місце та роль служителів язичницького культу в релігійному та політичному житті східних слов′ян (IX-XI ст.) Миколаїв., 2007.
Анотація
В даному монографічному дослідженні був проаналізований вплив служителів язичницького культу на релігійне життя та політичний розвиток давньоруської держави. В монографії подається рання історія східних слов′ян на фоні безперервного протистояння між давньоруськими князями і жрецтвом. В праці по-новому висвітлює причини та хід релігійних реформ князя Володимира. Автор торкнувся і такої важливої проблеми як доля адептів давньоруських богів після прийняття християнства. Книга разрахована на викладачів, учнів старших класів, студентів, всіх хто цікавиться відчизняною історією.

Нічого не знайдено