Художні твори - Автографи у бетоні.

Навчальний посібник
Рекомендовано МОНУ
М’яка палітурка
2004р.
Ціна:
Автографи у бетоні
Леонід Теслер
Ця книга - документально-художня розповідь про студентські будівельні загони Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, але читач «проковтне» її, як захоплю¬ючий детектив. Бо у ній є і романтика, і пригоди, і приклади справжньої дружби та мужності.
Трудовий гарт, який пройшли студенти у будівельних загонах, допоміг їм стати справжніми людьми, досягти у житті бажаної мета, стати духовно і матеріально багатими.
Автор сам є учасником чотирьох «походів» у складі будзагонів на цілину та до Тюмені. Він був не тільки комісаром, командиром, а й журналістом, кореспондентом відразу кількох періодичних видань. Тому і книга стала своєрідним літописом цієї героїчної доби, славного студентського руху, якому в лютому 2004 року минуло 45 років.
Цей літопис доповнили архівні матеріали, листи, щоденники, спогади колишніх членів будза¬гонів.
Праця створила людину і тепер творить всебічно розвинуту особистість. Цю аксіому ніхто і ніколи не спроможний спростувати. Сьогоднішній незалежній і вільній молодій державі Україні, яка розгортає свій економічний, науковий потенціал, впевнено заявляє про себе у світі, вкрай потрібні саме такі люди.
Ось чому ця книга стане у пригоді тим державним діячам, керівникам, викладачам вузів, технікумів, профтехучилищ, ліцеїв, які покликані відродити студентські будівельні загони.
Батькам вона допоможе у вихованні своїх синів та дочок. А для молодої людини, яка мріє реалізувати себе і не марно прожити життя, стане незамінним посібником.

Нічого не знайдено